طراحی چت روم

IRChat اولین سرویس دهنده چت فارسی است.صاحبان سایتها و وبلاگها می توانند به رایگان در سایت و وبلاگ خود صاحب یک چت روم اختصاصی شوند.ایجاد کننده اتاق چت صاحب امتیاز چت روم بوده و می تواند از میان کاربرانی که از چت روم وی بازدید می کنند تیم مدیریتی انتخاب نماید.

هدف آی آر چت فرهنگسازی در زمینه چت و گفتگوی اینترنتی است.در حال حاضر هزاران چت روم ایرانی وجود دارد که هیچگونه بار علمی و معنوی ندارند اما در آی آر چت سعی می شود با جهت دادن مثبت و تخصصی به گفتگوها این فرهنگ رواج یابد.هم اکنون آی آر چت به بیش از ده ها هزار چت روم دانشگاهی و درسی و ... سرویس داده است.

همچنین با توجه به اینکه چت روم آی آر چت مجهز به نسخه موبایل می باشد می توانید با ساخت چت روم و دعوت دوستان خود به چت رومتان از طریق گوشی های موبایل با یکدیگر در ارتباط شوید.نسخه موبایل آی آر چت تمامی سیستم عامل ها از قبیل اندروید , ios , جاوا و ... را پشتیبانی می نماید.برای ورود به نسخه موبایل چت روم نیاز به نصب هیچگونه نرم افزاری ندارید و فقط کافی است از طریق مرورگرهای فایرفاکس و یا کروم گوشی موبایل خود به سایت وارد شوید.

برای شروع طراحی و ساخت چت رومتان کلیک نمایید.

تبلیغات

جهت آگاهی از تعرفه های تبلیغات به لینک زیر مراجعه فرمایید.

سفارش آگهی تبلیغاتی

قوانین آی آر چت

آی آر چت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران اداره شده و هرگونه بحث سیاسی - توهین به ادیان - توهین به شخص یا کشور و مباحث غیر اخلاقی ممنوع می باشد و در صورت مشاهده شدیدا با فرد خاطی برخورد خواهد شد.لطفا قبل از شروع به فعالیت قوانین سایت را مطالعه فرمایید.

مشاهده متن کامل قوانین

تماس با ما

سایت آی آر چت توسط گروه طراحی سایت به آی تی طراحی و برنامه نویسی شده است جهت ارتباط با گروه BehIT لینک زیر را کلیک نمایید.

گروه طراحی سایت به آی تی